درباره ما

آی تی سبد با دو دهه تجربه حضور فیزیکی در بازارهای فعال آی تی ایران، فعالیت اینترنتی خود را؛ با هدف اطلاع رسانی و تأمین جامع نیازهای آی تی هموطنان گرامی و توسعه زیر ساخت های این صنعت در کشور؛ آغاز نمود.

رسالت آی تی سبد

در روزگار کنونی که استقبال مردم از فروش کالا و خدمات تحت وب، به دلیل حذف مرزها و محدودیت های مکانی، زمانی، طبقاتی و ...، به طرز چشمگیری افزایش یافته است، آی تی سبد نیز همسو با هزاران وب سایت فروش دیگر، در تلاش است تا با بهره گیری از تجارب 20 ساله خود در فروش فیزیکی، بستری امن و مطلوب را برای کاربران در دنیای تحت وب فراهم آورد.

آی تی سبد در راستای میل به هدف اصلی خود؛ که همواره خدمت رسانی به هموطنان عزیز است؛ در مراحل اولیه ایجاد، تحقیقاتی در خصوص کمبودها و نواقص به جای مانده در این سبک از فروش انجام داد تا با برطرف نمودن آنها، خرید مطمئن و بدون دغدغه ای را برای کاربران به ارمغان آورد.

عدم وجود اطلاعات دقیق و کافی درباره محصولات آی تی و همچنین نقصان تنوع این محصولات در سبد کالای فروشگاه های آنلاین، از جمله مواردی است که در این تحقیقات، به وفور و وضوح به چشم می آید. لذا آی تی سبد در میان دنیای پرهیاهوی تحت وب، در تلاش است تا با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محصولات مرغوب و با کیفیت از معتبرترین برندهای دنیا، تولید محتوای تخصصی و صحیح، ایجاد امکان جستجو و مقایسه در میان کالاهای مشابه، ارائه مشاوره های تخصصی قبل و بعد از خرید، به یک مرجع تخصصی آی تی تبدیل شود تا بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت، برای کاربران فراهم آورد.

هدف آی تی سبد

هدف از راه‌اندازی این فروشگاه در ابتدا، ایجاد مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش تجهیزات آی تی می باشد. بر آنیم تا در آینده ای نه چندان دور، با گسترش سبد کالائی خود و تعریف سرویس و خدمات متفاوت، تجربه شایسته ای از خریدی جامع، برای کلیه هموطنان گرامی، به گستردگی ایران عزیز، فراهم آوریم.

محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده اید