مدیا کانورتور فیبر ماژولار تی پی لینک مدل MC220L TP-Link MC220L Gigabit SFP Media Converter

مدیا کانورتور فیبر ماژولار تی پی لینک مدل MC220L TP-Link MC220L Gigabit SFP Media Converter

برند محصول: تی پی لینکدسته بندی: مدیا کانورتور

MC220L مدیاکانورتور ماژولار از برند تی پی لینک (TP-LINK) می باشد که با یک پورت LAN گیکابیتی و یک پورت SFP با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه؛ توانایی برقراری ارتباط یک شبکه از بستر فیبر نوری به شبکه کابلی LAN را از 550 متر تا 10 کیلومتر دارا می باشد. پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3ab/3z/3x، نشانگرهای LED به منظور نشان دادن وضعیت دستگاه و اتصالات و پشتیبانی از قابلیت hot swap؛ از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. نوع کانکتور فیبر، مسافت انتقال داده و نوع کابل فیبر نوری، بستگی به ماژول انتخابی مصرف کننده دارد.

مشخصات ویژه
  • خاکستری
  • ماژولار LC
  • وابسته به ماژول SFP
  • وابسته به ماژول SFP KM
  • LAN(RJ-45), Fiber Optic
  • 1 عدد 1000 Mbps
  • 1 عدد 1000 Mbps
نا موجود
کالا های مرتبط
  • مدیا کانورتور فیبر مالتی مود دی لینک مدل DMC-700SC
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-700SC
    ۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
  • مدیا کانورتور سینگل مود تی پی لینک مدل MC110CS
    تی پی لینک
    مدیا کانورتور MC110CS
    ۳۹۹,۰۰۰ تومان
  • مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی لینک مدل DMC-F30SC
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-F30SC
    نا موجود
  • منبع تغذیه برای شاسی DMC-1000 دی-لینک مدل DMC-1001
    دی لینک
    ماژول منبع تغذیه DMC-1001
    نا موجود
  • مدیا کانورتور سینگل مود دی لینک مدل DMC-530SC
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-530SC
    نا موجود
  • مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی لینک مدل DMC-810SC
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-810SC
    نا موجود
  • مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی لینک مدل DMC-920T
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-920T
    نا موجود
  • شاسی مدیریتی رکمونت 14 اسلات تی پی لینک مدل TL-MC1400
    تی پی لینک
    مدیا کانورتور TL-MC1400
    نا موجود
  • شاسی مدیریتی رکمونت 16 اسلات دی لینک مدل DMC-1000
    دی لینک
    شاسی رکمونت DMC-1000
    نا موجود
  • مدیا کانورتور فیبر سینگل مود دی لینک مدل DMC-920
    دی لینک
    مدیا کانورتور DMC-920
    نا موجود
مشخصات فيزيکی
ابعاد
94.5x73x27 ميلي متر
ويژگی های سخت‌افزاری
رابط ها
LAN(RJ-45), Fiber Optic
استانداردهای IEEE
IEEE 802.3ab/3z/3x
تعداد / سرعت پورت LAN
1 عدد 1000 Mbps
تعداد / سرعت پورت فیبر نوری
تعداد / سرعت پورت SFP
1 عدد 1000 Mbps
تعداد پورت کنسول
نوع کانکتور فیبر نوری
ماژولار LC
مسافت انتقال داده
وابسته به ماژول SFP KM
نوع کابل فیبر نوری
وابسته به ماژول SFP
تعداد اسلات
فن
محل قرارگیری
رومیزی
نشانگر LED
PWR, LINK, RX
مصرف برق
3.95 وات
منبع تغذیه
آداپتور برق - Output: 9v DC, 0.6A
ساير ويژگی‌ها
گواهینامه
FCC, CE
میزان دما
Operating: 0 ~ 40 °C
میزان مقاومت در برابر رطوبت
Operating: 10 ~ 90 °C
سایر ویژگی ها
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber, FX port supports hot-swappable, 0.55km for multi-mode fiber / 10km for single-mode fiber
محتویات جعبه
مدیا کانورتور، آداپتور برق، دفترچه راهنما